Oyun bilgileri

Sal savaşı oyunun da küçük bir salda düşmanlara karşı mücadele etmeniz gerekiyor.3 karakteriniz var ve karşınız da bazen savaş helikopterleri, bazen insansız hava uçakları bazen de inşaat işçileri olabiliyor.Okyanusları aştıkça karşınıza çıkan düşmanların güçleri de artıyor.

Düşmanları geçtikçe oyun size özelliklerinizi geliştirmeniz için ekstra özellikler veriyor.Bu özellikleri kazandığınız altınlarla açabilirsiniz.Örneğin düşmanların saldırılarını en az hasarlarla atlatmak için kalkan alabilirsiniz.Veya yaptığınız atışların daha etkili olması için füze başlıkları satın alabilirsiniz.

Oyunun oynanışı ilk bölümler de gayet basit.Mause ile düşmana isabet ettirmeniz gerekiyor.Önce ki atışlarınızı referans alarak doğru atışlar yapabilirsiniz.Bir önce yaptığınız atış gri renkli noktalar şekilde gösterilecektir.Sizin ve düşmanlarınızın başında ne kadar canlarının kaldığı gözüküyor.Eğer direk kafaya isabet ettirirseniz düşman denize düşüyor ve tek atışla etkisiz hale getirebiliyorsunuz.Bir düşman etkisiz hale gelince diğer düşman atış yapmaya başlıyor.Sizde de durum aynı şekilde.Bir karakterin canı tükendiğinde veya denize düştüğünde saldırı hakkı diğer karaktere geçmiş oluyor.

Oyunun püf noktası da ilk önce saldırı yapan düşmanı vurmaya çalışın.Çünkü sürekli atış yapan düşmanı etkisiz hale getirmezseniz önce ki atışlarından tecrübeli olduğu için daha isabetli atışlar yapar ve canınız daha çok azalır.Diğer düşmanlara atış hakkı geldiğinde birkaç tane karavana atış yapacaklardır ve bu şekilde zaman kazanacaksınız.

Bir vuruşla iki düşmanı da etkisiz hale getirmeniz mümkün olabilir.Bunun için diğer atışları iyice referans alıp hesaplamanız gerekiyor.

Eğer bölüm de başarısız olursanız yine bir miktar altın kazanabilirsiniz.Özelliklerinizi güçlendirip kaldığınız yerden devam etme hakkınız var.

Eğlenceli ve keyifli bir oyun olan Sal Savaşı kuzuoyun.com ayrıcalığıyla sizlerle.Keyifli oyunlar!

Sal Savaşı Beğeni : 360 Hit : 23178 OYNA

Takip et :