Oyun bilgileri

Oyun da verilen kalelere engellere top atışı yapıyorsunuz.Top engellere çarptığında orayı yok ediyor ve geri dönüyor.Mause ile sağa sola hareket ederek topu yere düşürmeden bütün engelleri yok etmeniz gerekiyor.

Toplam 5 tane hakkınız var.Eğer 5 defa topu yere düşürürseniz oyun sonlanıyor.Fakat engelleri parçalarken karşınıza bonuslar çıkabilir.Sandıklardan çıkanları tutarak ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Örneğin can bonusu ile bir hak daha kazanırsınız.Kontrol ettiğiniz çubuğu büyütebilir, hızlandırabilir oynadığınız topları 3 taneye çıkartarak daha hızlı bir şekilde engelleri yok edebilirsiniz.Bir diğer bonus ise topu kendinize tutma imkanı veriyor.Yani top size geldiği zaman çubukta bekliyor ve sıfırdan atış yapma imkanı sağlıyor.Bu şekilde daha isabetli atışlar yapabiliyorsunuz.

Bütün engeller bittikten sonra diğer bölüme geçiyorsunuz.Bölümleri geçtikçe işiniz daha da zorlaşacak.Karşınıza toplarla parçalanmayan engeller gelecek.Bu engelleri labirent gibi kullanıp ona göre isabet ettirmeniz gerekiyor.Sert duvarlara çarptıktan sonra diğer parçalanacak yerlere atış yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Bazı engellere atış yaptığınız da bomba etkisi yapıyor ve çevresinde ki bütün duvarları parçalıyor.

Oyunu oynadıkça püf noktalarını çözeceksiniz ama topun gidiş yönünü iyi hesap ederek oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Maya topu bağımlılık yapacak tarzda bir oyun.Kuzuoyun.com farkıyla sizlerle!

Maya Topu Beğeni : 24 Hit : 5673 OYNA

Takip et :