Oyun bilgileri

Sessiz rambo saldırısı oyunun da rambo operasyona katılıyor ve çok sessiz olmak zorunda.Elinde sadece iyi bilenmiş bir bıçağı var.Karşı tarafta ise 1 metre arayla tutulmuş nöbetçiler bulunuyor.Eğer onlara gözükür ve en ufak bir karşılaşma gerçekleşirse rambo savunmasız kalır ve hayatını kaybeder.

Oyun yön tuşlarıyla ve space ile oynanıyor.Space ile bıçağı kontrol ediyorsunuz.

Her bölümde farklı bir strateji geliştirmeniz gerekiyor.Örneğin ikinci bölüm de öncelikle en altta ki nöbetçiyi etkisiz hale getirip tekrar başladığınız yere çıkın ve sonra zıplayarak sağ da ki nöbetçiyi de öldürün.Ardından hemen aşağı da ki nöbetçiyi de arkası dönükken etkisiz hale getirin ve diğer bölüme geçin.

İkinci bölümden sonra oyunun mantığını iyice anlamış olacaksınız.Düşmanlarınızı arkaları dönükken etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.Aksi takdir de en ufak bir kılıç darbesin de bölümün başına dönersiniz.Sağda solda bulunan çukurlara düşmeniz halinde de bölümün başına dönersiniz.

Kuzuoyun.com yine zevkli bir oyunla karşınızda.Sessiz Rambo Saldırısı oyunu ile birlikte dövüş oyunları kategorisinde ki diğer oyunları da deneyebilirsiniz.Keyifli oyunlar.

Sessiz Rambo Saldırısı Beğeni : 1076 Hit : 107965 OYNA

Takip et :