Oyun bilgileri

Oyunda dev bir kurtçuk var ve toprağın altında hayatını sürdürüyor.Dev olması sebebiyle karnı yer altında yaşayan böceklerle doymuyor ve yer üstün de ki canlılara saldırmak istiyor.

Oyun w a s d tuşlarıyla oynanıyor.Toprağın üstünde ki canlıların üzerine zıplayarak karnınızı doyurmanız gerekiyor.Fakat bu o kadar da kolay olmayacak.Çünkü kurtçuğun canı zamana bağlı olarak acıkacak.Altta bulunan kırmızı şerit açlığa dayanıklılığını gösteriyor.Eğer o şerit biterse oyun sonlanıyor ve bölümün başına dönüyorsunuz.

İlk iki bölümde karşınıza çıkan insanları inekleri ve uçan hayvanları ham yapabilirsiniz.Fakat sonra ki bölümde yeryüzeyinde ki canlıları yediğinizi öğrenen polis ve askerler size karşı büyük bir savaşın içine girecekler.Helikopterler savaş uçakları ve tanklar ile sizin canınızı açlığa dayanıklılığınızı daha da azaltmaya çalışacaklar.

Yol boyunca döşedikleri mayınlarla size tuzak karmaya çalışan askerlere karşı çok dikkatli oynamanız gerekiyor.Tankların hemen altından saldırı yaptığınız da hem dayanıklılığınız artıyor hem de daha çok puan kazanmış oluyorsunuz.

Bölümün sonunda kazandığınız puanlara göre çeşitli hediyeler alabilirsiniz.Örneğin dayanıklılığı arttıran hediyeyi seçtiğiniz de kırmızı şerit daha yavaş azalıyor.Hızı arttıran hediyeyi seçtiğiniz de ise daha hızlı manevra yapıp yer yüzeyin de ki canlıları daha hızlı ham yapıp tekrar toprağa dönebiliyorsunuz.Böylece canınız daha yavaş azalmış oluyor.

Güzel ve zevkli bir oyun olan Dev kurtçuk oyununu kuzuoyun.com farkıyla oynayın.Keyifli oyunlar.

Dev Kurtçuk Beğeni : 73 Hit : 10910 OYNA

Takip et :