Oyun bilgileri

Ateş ve karakterlerini birbiriyle uyum içerisin de kontrol edip zorlu parkurlardan aşarak görevleri bitirmeniz gerekiyor.

Oyunun oynanışı çok sabir.Bir karakter yön tuşuyla diğer karakter de w a s d tuşlarıyla kontrol ediliyor.Ateş su olmadan su da ateş olmadan görevi bitiremez.Nasıl mı ? Örneğin bir kapıdan geçeceksiniz.Muhtemelen bu kapı kilitli olacak ve açılması için anahtarının üzerinde diğer karakterin durması gerekecek.Bir karakter geçtikten sonra içerde ki anahtara oturacak ve dışarda kalan karakter de içeriye geçebilecek.

Bu verdiğimiz örnek gibi bir çok durum oyun içerisinde söz konusu oluyor.Birbiriyle uyum içerisin de parkurları bitirmeniz gerekiyor.Su karakterini ateşe ateş karakterini de suya yaklaştırmayın.Bazen karşınıza döner parkurlar gelecek.Döner elemanların yavaşlamasını bekledikten sonra geçmeye çalışın.İki ayrı karakter iki farklı madenleri topluyor.Bu toplanan madenler sayesin de daha çok puan kazanabilirsiniz.

Ateş ve su oyununu bilmeyen yoktur.İsterseniz iki kişi oynayın isterseniz adım adım gidin ve iki karakteri de siz kontrol edin.Hangi tuş hangi karakteri kontrol ediyordu diye karıştırmamak için adımlarınızı yavaş atmanızı tavsiye ediyoruz.

Parkurları tamamlamak için en son karakterlerin renklerinin olduğu kapıya girin ve diğer bölüme geçin.Bir bölümde hata yapıp yanmanız durumunda yine aynı bölümden başlayacaksınız.Levelleri geçtikçe farklı leveller karşınıza çıkacak.Her bölümde çok farklı parkurlar olacak ve geçtikçe daha da zorlaşacak.

Kuzuoyun.com keyifli oyunlar diler.

Ateş ve Su Beğeni : 293 Hit : 27040 OYNA

Takip et :