Oyun bilgileri

Oyunumuz da savaş helikopterinin karşısına çıkan düşman kuvvetleriyle büyük bir mücadeleye girmeniz gerekiyor.

Oyun bölüm bölüm oluşuyor.İlk etapta birinci bölümden başlıyorsunuz ve karşınıza çıkan düşmanların güçleri diğer bölümlere göre daha az.Helikopterin manevra gücü ve silah gücü de haliyle daha az oluyor.

Helikopteri w a s d tuşuyla yönlendirip mause ile nişanlayabilirsiniz.Ne kadar çok uçak düşürürseniz o kadar çok özellik alabilirsiniz.Üst bölümde helikopterin ne kadar canı kaldığı yeşil renkte gösteriliyor.

Oyunun püf noktası mümkün olduğunca manevra yapıp gelen mermilerden kaçmakta.Yani sabit bir yerde durmak yerine sürekli sağa sola kaçarak nişan alın ve savaşın.

Düşürdüğünüz uçaklardan sonra oyunu daha zevkli hale getirmek ve bölümleri geçmek için özellik almanız gerekiyor.

Armour özelliği ile zırh satın almış oluyorsunuz.Yani size gelen mermiler artık eskisi kadar zarar vermiyor ve daha çok ilerleyebiliyorsunuz.

Missiles ile 2 farklı füze alabilirsiniz.Bir tane karadan gelen düşmanları öldürmek için diğeri de uçakları düşürmek için kullanılıyor.

Füzeler ısıya duyarlı olduğu için düşmanı görür görmez kendiliğinden ateş alıyor ve sizin kontrolünüzün dışında kalıyor.Siz sadece mause ile ateş açıyorsunuz ve manevra yapıyorsunuz.

Motor gücünü arttırarak daha hızlı hareket edebilir ve mermilerden kaçabilirsiniz.

Helikopter savaşları gerçekten harika bir oyun.Kuzuoyun.com yine güzel bir oyunla sizlerle!

Helikopter Savaşları Beğeni : 71 Hit : 6738 OYNA

Takip et :