Oyun bilgileri

Uzaylılar dünyaya savaş açma düşüncesiyle askeri birlik kurarlar.Dünya da bu haberi alan ordular dünyaya tehdit saçan uzaylıları kendi birliklerinde yok etmek ister.Bunun için bir tane ajan görevlendirirler ve uzaylıların olduğu birliğe girip hepsini yok etmesini isterler.

Bu görev de tabi ki oyunun kahramanı olan size veriliyor.Karşınıza çıkan bütün uzaylıları yok ederek bölümleri geçmeniz gerekiyor.Öncelikle basit bir silahla başlıyorsunuz.İlk levellerde karşınıza çıkan uzaylılar da savunması zayıf olan savaşçılar olacak.Ama bölümleri geçtikçe karşınızda ki savaşçıların dirençleri ve kullandıkları silahlar da etkili hale gelecek.

Düşmanınızın kullandığı silahları ele geçirmek için yere düştükten sonra üzerinden geçmeniz yeterli.Küçük bir bölümde kümelendiklerini görürseniz 0 tuşuna basıp el bombası atabilirsiniz.Ne kadar çok düşmanı etkisiz hale getirirseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.Kazandığınız paralarla shop bölümünden farklı silahlar alıp savunma ve saldırı gücünüzü arttırabilirsiniz.

Sol yukarda health bölümünde ne kadar sağlığınızın kaldığı yazıyor.Sıfıra yaklaştıkça sağlığınızın azaldığını anlayabilirsiniz.Bölümler de yerde bulunan sağlık kutucuklarından ekstra sağlık hakkı kazanabilirsiniz.

Yön tuşlarıyla kahramanınızı kontrol edebilirsiniz.Bazı anlarda eğilip düşmanın sizin üzerinize gelmesini beklemeniz gerekir.Büyük bir savaş içerisine tek başınıza girdiğinizden dolayı işiniz hiç te kolay olmayacak.Stratejik düşünerek işinizi bir nebze olsun kolaylaştırabilirsiniz.

Zevkli ve güzel bir oyun olan Plazma Püskürtücü oyunu kuzuoyun.com ayrılacığıyla!

Plazma Püskürtücü Beğeni : 440 Hit : 35888 OYNA

Takip et :