Oyun bilgileri

Barbie, yılbaşında noel babanın kızağını çekerken yaralanan geyiğin tedavisini yapacak.

Noel baba yıl başı gecesi tatlı bir bebeğin evine oyuncak götürmeye çalışırken acele eder ve kızağı ters çevirir.Minik geyiğimiz yaralanır ve tedaviye ihtiyaç duyar.Noel baba hiç vakit kaybetmeden veteriner barbie ye gelir.

Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.İlk bölümde öncelikle yapmanız gerekenleri öğrenmek için defter kutucuğuna tıklayın.Orda gösterilen işlemleri sırasıyla yapın.

Öncelikle geyiğin ağlamasını durdurmak için peçete kutucuğuna basılı tutun ve geyiğin gözlerine getirin.Ardından ayakların da veya herhangi bir yerinde kırık olup olmadığını öğrenmek için film çekmeniz gerekiyor.Sağ üstte ki kutucuğa basılı tutun ve geyiğin üzerin de dolaştırın.Kırık olan yerleri tedavi edin.

Sonra yaralı olan bölgelere dikiş atmanız gerekiyor.İğne iplik olan kutucuğa basılı tutun ve geyiğin üzerinde dolaştırın.Kanayan bölgeler hemen ortaya çıkacak ve ekstra bir kutucuk açılacak.Mause ile çizgilerin üzerine dolaştırın ve dikiş atın.Ardından geyiğin üzerinde ki pislikleri temizleyin ve ilk gün ki anlık tedaviyi bitirin.

İkinci gün ise güne başını temizleyerek başlıyorsunuz.Ardından düştüğün de vücuduna yapışmış olan odun parçalarını alıyorsunuz.İki gündür sevimli geyiğimiz acıkacak tabi.Hemen kaşık kutucuğunu tıklayın ve yemeğini yedirin.Ardından göz damlası yapın ve gözlerine can katın.En son aşama da ise kanayan bölgelere yara bandı yapıştırın ve ikinci gün tedavisini de sonlandırın.

Artık geyiğimiz tedavi oldu ve noel babanın yanına dönmek istiyor.Barbie ona eşlik edecek ama dışarısı oldukça soğuk.Barbie ile minik geyiği giydirin ve dışarı çıkmaya hazırlayın.

Yine güzel bir barbie oyunları kategorisin de ki bir oyunla karşınızdayız.

Kuzuoyun.com

Barbie Yaralı Geyik Tedavisi Beğeni : 45 Hit : 5129 OYNA

Takip et :