Oyun bilgileri

Barbie evde otururken en yakın arkadaşı olan elena tarafından aranır.Birlikte dışarda alışveriş yapmak için anlaşırlar.Ardından barbie annesine durumu anlatır ve dışarı çıkmak için izin ister.Annesi de salonu oturma odasını ve kendi odasını düzenleyip temizlemesi halinde dışarı çıkmasına izin vereceğini belirtir.

Barbie elenayla 10 dakika sonraya sözleşmiştir.10 dakika içerisinde bütün temizliği yapmassa dışarı çıkamaz.Eğer gecikirse de arkadaşı mutsuz olur.

Oyunun oynanışı çok basit.Play tuşuna basıp oyuna başlayın.Ardından senaryo kısmını izleyeceksiniz.Sonra barbie kendi odasına girecek ve bütün dağınıklığı toparlayacak.Neyi nereye koyacağınızı öğrenmek için hint yani ipucu butonuna basın.Örneğin çantayı dolaba koyacaksınız.Mause ile dolaba sürükleyin ve bırakın.Bazı odaları elektrik süpürgesiyle süpürüp, toz beziyle temizlemeniz gerekecek.Toz beziyle dolap raflarını ve masa üstlerini silin.Elektrik süpürgesiyle de halıda ki pislikleri temizleyin.

En son 3 odayı temizledikten sonra barbie dışarı çıkmak için hazır olacaktır.En son sizden çantasını isteyecek.Çantaya basılı tutup barbie'ye verin.

Mümkün olduğunca hızlı olmanız gerekiyor.Barbie mükemmel bir gün geçirmek istiyor ve arkadaşını da mutsuz etmekten çekiniyor.

Barbie Oda Temizliği oyunuyla çok güzel vakit geçirip, eğleneceğinizi düşünüyoruz. kuzuoyun.com

 

Barbie Oda Temizliği Beğeni : 117 Hit : 10318 OYNA

Takip et :