Oyun bilgileri

Hız tutkusu oyunun da yarış kariyerinizi yapıyorsunuz.

Öncelikle 4 pilot arasından hangi yarış pilotuyla yarışacağınızı seçiyorsunuz.Ardından uygun arabayı da seçip hangi harita da yarışacağınızı seçiyorsunuz.Beginner ve expert seçenekleriyle oyunun zorluk derecesini seçebilirsiniz.

Yarışlar da derece aldıkça daha çok puan kazanacaksınız.Eğer yarışları lider bititirseniz çok daha fazla puan kazanırsınız.Puanlar yarış içerisinde ki performansınıza ve yarış sonunda ki derecenize göre veriliyor.Eğer yarışın büyük bölümünü lider bititirirseniz avantajlı olursunuz.Böyle ce daha hızlı ve kontrolü daha kolay olan arabaları da seçmeniz mümkün olacaktır.Toplamda uygun araç dahil 5 tane araç seçebilme imkanınız var.Kendi aracınızın yol tutuşu hızı ve kontrol özellikleri oldukça düşük.

Haritaları tek tek geçmeniz gerekiyor.Birinci haritadan sonra ikinci haritaya geçiyorsunuz.Haritalar ilerledikçe derece yapmanız daha da zorlaşacak.Altta bulunan gösterge sayesinde yarışta hangi bölüm de olduğunuzu görebilirsiniz.

Eğer yarışta ilk 3 e giremezseniz diğer haritayı açamıyorsunuz.

Kazandığınız puanları aşağıdan point bölümünden görebilirsiniz.Oyunun püf noktası paraları biriktirmemek.Yani diğer aracı alacak paranız hemen birikmişse bekletmeyin ve alın.Böylece yarışlarda daha çok puan kazanacaksınız ve diğer arabayı daha kolay şekilde alabileceksiniz.

Hız tutkusu oyunu son zamanlar da çok sevilen oyunlar arasında.Kuzuoyun.com aracılığıyla yine keyifli vakitler geçireceksiniz.

 

Hız Tutkusu Beğeni : 102 Hit : 9894 OYNA

Takip et :