Sokak Çeteleri Kavga


W A S D J K
Sokak Çeteleri Kavga

Sokak çeteleri ile kavga etmeye hazır mısınız ? 20 bölümlü uzun soluklu muhteşem bir oyun ile karşınızdayız.

Karşınıza gelen çetelerle özel güçlerinizle dövüşebiliceksiniz.W A S D tuşlarıyla yönünüzü belirleyip  K ve J tuşlarıyla karşınızdakine vuruyorsunuz.

İlk bölümde karşınıza maksimum 4 kişi gelicek.Öncelikle iki kişi ile dövüşüceksiniz.Ardından farklı güçleri olan iki kişi gelicek.Sonra ayrı ayrı olarak gelen gruplar toplu halde 4 kişi gelicek.Karşınızdakini öldürmek için hızlı hızlı k ve j tuşlarına basmanız gerekiyor.Rakibinizin son durumunu vuruş yaptıktan sonra üstünde beliren can butonundan görebilirsiniz.

Rakibin vuruşlarından da kaçmanız gerekiyor.Sol üstte ki kırmızı çizgiler sizin durumunuzu gösteriyor.Her levelde gösterildiği kadar can alabiliyorsunzu.Level geçtikten sonra can bölümü yenileniyor.

İkinci bölümde ise daha farklı engeller karşınıza çıkacak.Yoldan yuvarlanan bidonlardan kaçmanız gerekiyor aksi halde canınız azalır.Yine çeşitli güçleri olan bir çok çete ile karşı karşıya gelmek zorunda kalıcaksınız.Bölümler ilerledikçe işiniz zorlaşıcak ve en ufak bir canın bile ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

Dövüş Oyunları kategorisinde ki diğer oyunlarımızıda oynayabilirsiniz.Keyifli Oyunlar.

Kuzuoyun.com

Yorumlar

asd1313
26.11.2016

sokak çetelerini dövemöedim yardıımmmmm


Takip et :
x